logo
Populate the side area with widgets, images, navigation links and whatever else comes to your mind.
18 Northumberland Avenue, London, UK
(+44) 871.075.0336
ouroffice@vangard.com
Follow us

Ölçümleme & Dönüşüm Optimizasyonu

Satışlarınızı ve Gelirinizi Artırın!

Dönüşüm Optimizasyonu Nedir?

Dönüşüm oranı optimizasyonu (Conversion Rate Optimization), ziyaretlerçilerinizin yada kullanıcılarınızın gerçekleştirmesini istediğiniz aksiyonların yüzdesel oranını artıran sistematik bir işlemdir.

Optimizasyon süreci, ziyaretçilerin sitenizde yada kullanıcıların mobil uygulamanızda nasıl hareket ettiğini, hangi işlemleri gerçekleştirdiğini ve asıl hedeflerinizin neden gerçekleşmediğinin nedenlerini teşhis edip bunları onarmayı amaçlar.

TEKLİF AL

Başarının Anahtarı : Test, Test ve Test!

Bugün Facebook, Booking.com veya Netflix gibi firmalar her gün yüzlerce binlerce A/B testi uygulamaktadır. Başarıya giden yol farklı deneyimleri test edip hep bir adım daha iyileştirmekten geçiyor.

Şeffaf ve Verimli Yönetim

Tüm harcamalarınızı direkt olarak kaynağından resmi Google Adwords yönetim paneli üzerinden anlık olarak izlemenizi sağlıyoruz. Böylelikle tüm raporlarınızı herhangi bir manipülasyon endişesine yer bırakmadan %100 şeffaf olarak alıyorsunuz.

TEKLİF AL

Dönüşüm Nedir?  

Web sitenizde veya uygulamanız içerisinde kullanıcıların gerçekleştirmesini istediğiniz aksiyon genel olarak dönüşüm olarak tanımlanır.

Makro Dönüşümlere Örnekler:

  • E-ticaret sitenizde bir satın alma işleminin gerçekleşmesi
  • Ürünleriniz ile ilgili teklif talep formunun doldurulması
  • Sunduğunuz bir hizmete üye olunması

Mikro Dönüşümlere Örnekler:

  • E-bülteninize üye olunması
  • Sitenizde yeni bir hesap / kullanıcı oluşturulması
  • E-ticaret sitenizde sepete ürün eklenmesi
TEKLİF AL

Raporlama

Etkili bir sosyal medya yönetiminin olmazsa olmazlarından biri analiz ve raporlamadır. Biz, sizin için güncel verileri takip ederek bir sonraki adım için doğru stratejiler geliştiriyoruz.

Sosyal medya hesaplarında gerçekleştirilen bütün işlemleri (içerik yönetimi, reklam, kampanya,  monitoring) belirli aralıklarla inceliyoruz. Eksikleri ve sektördeki yerinizi belirleyerek, çözüm yolu gösteren raporlar hazırlıyoruz. Markanız için oluşturduğumuz raporlar sayesinde markanızın sosyal medyadaki performans sonucunu detaylı olarak inceleyebiliyor, daha sonra yapacağınız aksiyonlara daha sağlıklı yön verebiliyorsunuz.

TEKLİF AL

Satış ve Gelirlerinizi Artırın

Click 10 yılı aşkın tecrübesi ve bilgi birikimiyle markanızın bilinirliğini ve satışlarını en üst seviyeye çıkarmak için çalışır. Uzman ve sertifikalı ekibi reklam stratejinizi en isabetli hedeflemeler ile oluşturup sürekli optimizasyonu üzerinde çalışır