Google Adwords reklamlarınız için bizimle çalışmaya başladığınız anda size özel olarak Google Adwords Official yönetim paneli bilgileriniz iletilir. Böylelikle tüm kampanya aşamalarını resmi Google reklam paneli üzerinden izleyebilir ve takip edebilirsiniz. Böylelikle reklamlarınızın tüm istatistik bilgilerini ve gerçek maliyetlerini istediğiniz an kontrol edebilirsiniz.

Herbiri alanında uzman sertifikalı hesap yöneticilerimiz, kampanyalarınızı oluştururken tüm Google içerik ve kalite yönergelerine göre hareket ederek bütçenizi en efektif şekilde yönetirler. Böylelikle Google Adwords reklam bütçeniz verimli bir şekilde ve %90’lara varan oranlarda tasarruf edilerek; daha düşük maliyetler ile  çok daha efektif ve kaliteli trafik elde edebilirsiniz.

Google Reklam Modelleri Nelerdir?

  • Adwords Arama Reklamları
  • Google Görüntülü Reklam Ağı
  • Blast Reklam Kampanyaları
  • Youtube Video Reklamları
  • Lokasyon Hedefli Reklamlar
  • Mobil Reklamlar

Google Reklam Optimizasyonu Neden Önemlidir?google-reklam-optimizasyonu-analiz

Günümüzde ortalamanın üzerinde bir arayüz kullanım bilgisine sahip bir kullanıcı, Google Adwords reklam sisteminde bir hesap oluştururak reklamlarının yayınını başlatabilir. Fakat bu aşamadan sonra her geçen gün yeni bir özellik eklenen sistemi de yakından takip etmesi gerekir. Ayrıca kampanya kurgularının da Google yönergelerine uygun bir şekilde oluşturulması gerekir ki, bahsettiğimiz sıradan bir kullanıcının bu seviyeye gelmesi araştırmalar ve uygulamalar ile dolu geçen bir altı ayı almaktadır.  İşte bu sebeplerden dolayı firmaların en çok out-source ettikleri hizmetlerin başında Google Adwords reklam yönetimi gelmektedir.

Profesyonel hesap yöneticilerimiz tüm reklam kampanyalarınızı periyodik aralıklarla kontrol eder ve gerekli ise kalite puanlarınıza çalışmalar yaparak hesabınızı sürekli olarak optimize ederler.

Neden mi Biz?

Çünkü en başta işimizi çok seviyoruz! Rakamlar arasında saatlerce ve büyük bir zevkle data analizleri yapıyor ve veriler ışığında yol haritaları oluşturuyoruz.

  • %100 Şeffaf Kullanıcı Paneli

Google Adwords harcamalarınızı %100 şeffaf bir şekilde resmi Google Adwords yönetim paneli üzerinden takibinize açıyoruz. Böylelikle hangi anahtar kelimelerin tam olarak ne kadar maliyet doğurduğunu direkt olarak kaynağından takip edebilirsiniz. Not: Sektörde malasef bu verileri kendi sitelerini paravan olarak kullanıp ve bazı değerleri manipüle ederek yansıtıldığını duyum alıyoruz. Bu sebeple tüm müşterilerimiz harcamalarını hiçbir şüphe duymadan anlık olarak takip edebilimekteler.

Adınız Soyadınız(gerekli)

Epostanız (gerekli)

Telefon Numaranız

Web Siteniz

Paste your AdWords Remarketing code here