logo
Populate the side area with widgets, images, navigation links and whatever else comes to your mind.
18 Northumberland Avenue, London, UK
(+44) 871.075.0336
ouroffice@vangard.com
Follow us

Google Adwords Reklamları

Google Adwords ve Click ile işletmenizin reklamını Google'da Yapın

Daha Fazla Müşteri Çekin

Dijital pazarlamada başarıya giden yol isabetli hedefleme ve sürekli iyileştirmeden geçer!

Google Arama Reklamları

Potansiyel müşterileriniz şu anda sizin ürün veya servislerinizi arıyor. Google aramalarında işletmeniz üst sıralarda yer alsın, satışlarınızı artırın.

Youtube Trueview Reklamları

Türkiye'nin en büyük 2. arama motorunun Youtube olduğunu biliyor musunuz? Potansiyel müşterilerinize, tanıtım filmleriniz ve diğer reklam materyalleriniz ile ulaşın.

Google Görüntülü Reklam Ağı (GDN)

İnternet kullanıcıların %98'i Google Görüntülü Reklam Ağı'na dahil sitelerde zaman geçiriyor. Hedef kitlenize doğrudan ulaşın.

Gmail Reklamları

En çok kullanılan e-posta servisi olan Gmail üzerinde, hedef anahtar kelimeleriniz veya rakip markalarınızın isimleri gelen kutusunda bulunması koşuluyla reklamlarınızı gösterin.

Google Yeniden Pazarlama

İnternet sitenize ziyaret gerçekleştirmiş olan kullanıcılara, diğer internet sitelerini gezerken reklamlarınızı gösterin. Marka algınızı güçlendirin.

Google Alışveriş Reklamları

E-ticaret sitenizde bulunan tüm ürünleri, ilgili arama sonuçları sayfasında en yukarıda, fiyatları ve ürün görselleri ile beraber gösterin.

Potansiyel Müşterilerinizle Buluşun!

Firmanızın müşteri bulmaya çalıştığı değil de, müşterilerin sizi bulduğu döneme hoş geldiniz! Sattığınız ürünleri / servisleri, rakiplerinizi ve sizi arayan hedef kitleniz ile doğrudan buluşun. Potansiyel müşterileriniz internette arama yaparken, gezinirken, video izlerken yada mobil uygulamarda zaman geçirirken reklamlarınız ile onlara ulaşın ve satışlarınızı artırın.

TEKLİF AL

%100 Ölçümlenebilir ve Şeffaf 

Google Adwords reklamları tamamen sonuç odaklı bir sisteme sahiptir. CPC (Cost per Click) reklam modelinde reklamlarınızın gösterimi için hiçbir ücret ödemezsiniz. Ancak ziyaretçi işletmenizin reklamlarını tıklayıp web sitenize ziyaret gerçekleştirdiği taktirde ücretlendirilir. Reklamlarınızın kaç defa gösterildiği, tıklandığı, tıklama başına maliyetleri ve daha birçok istatistiki bilgiye istediğiniz an ulaşabilirsiniz.

Şeffaf ve Verimli Yönetim

Tüm harcamalarınızı direkt olarak kaynağından resmi Google Adwords yönetim paneli üzerinden anlık olarak izlemenizi sağlıyoruz. Böylelikle tüm raporlarınızı herhangi bir manipülasyon endişesine yer bırakmadan %100 şeffaf olarak alıyorsunuz.

TEKLİF AL

Bütçenizi Siz Belirleyin!

Click size kampanya hedefleriniz ve hedef kitlenizin genişliğine göre bir bütçe belirlemenize yardımcı olur. Google reklam fiyatları için ayırmanız gereken tutarı satış cironuza ve pazarlama bütçenize göre hesaplanmalıdır. Score.org ‘a göre bu tutar satış hasılatınızın %2 si ile %10 ‘u arasında olmalıdır. Google Adwords ile reklam vermek için minimum bir tutar bulunmuyor, ayıracağınız bütçeye siz karar verirsiniz.

TEKLİF AL

Raporlama

Etkili bir sosyal medya yönetiminin olmazsa olmazlarından biri analiz ve raporlamadır. Biz, sizin için güncel verileri takip ederek bir sonraki adım için doğru stratejiler geliştiriyoruz.

Sosyal medya hesaplarında gerçekleştirilen bütün işlemleri (içerik yönetimi, reklam, kampanya,  monitoring) belirli aralıklarla inceliyoruz. Eksikleri ve sektördeki yerinizi belirleyerek, çözüm yolu gösteren raporlar hazırlıyoruz. Markanız için oluşturduğumuz raporlar sayesinde markanızın sosyal medyadaki performans sonucunu detaylı olarak inceleyebiliyor, daha sonra yapacağınız aksiyonlara daha sağlıklı yön verebiliyorsunuz.

TEKLİF AL

Google Reklam Modelleri

İşletmenizi hedeflerine ulaştırmak için hangi reklam modelleri ile başlanmasını ve ilerlenmesi gerektiğine beraber karar verelim.

  • Google Arama Reklamları
  • Google Görüntülü Reklam Ağı
  • Google Yenide Pazarlama Remarketing Reklamları
  • Youtube Reklamları
  • Gmail Reklamları
  • Google Alışveriş Reklamları

Başarı Öykülerimizi İnceleyin

Google reklam yönetimlerini bize teslim eden ve kazanan müşterilerimizin çalışmalarını inceleyin.
Kazanan Büyüyen Mutlu
Müşterilerimiz Arasına Katılın

Google Reklamlarınızı İşinde Uzman Ellere Teslim Edin

Click 10 yılı aşkın tecrübesi ve bilgi birikimiyle markanızın bilinirliğini ve satışlarını en üst seviyeye çıkarmak için çalışır. Uzman ve sertifikalı ekibi reklam stratejinizi en isabetli hedeflemeler ile oluşturup sürekli optimizasyonu üzerinde çalışır