logo
Populate the side area with widgets, images, navigation links and whatever else comes to your mind.
18 Northumberland Avenue, London, UK
(+44) 871.075.0336
ouroffice@vangard.com
Follow us

Sosyal Medya Yönetimi

Sizi Bilmeyen mi Var?

Sizi Bilmeyen mi Var?

 

Markanızın sektörüne ve hedef kitlesine yönelik bilinirliliğinizi arttırmak ve sunduğunuz  hizmetleri ya da ürünleri kitlenize doğru yollarla ulaştırmak amacıyla markanıza özel olarak oluşturacağımız sosyal medya stratejisi ışığında tüm mecraların yönetimini sağlıyoruz. Sosyal medya yönetimini creative ve trend projeler ile renklendirerek hedefinize ulaşmanızı sağlıyoruz. Ayrıca tüm sosyal medya mecralarında markanızla alakalı şikayetleri ya da soruları minimum sürelerde cevaplayarak müşteri ilişkilerinizi anlık olarak yürütüyoruz. Verdiğimiz aktif CRM hizmeti ile markanızın müşteri memnuniyetine önem verdiğini ve müşterilerine çözüm odaklı yaklaştığını vurguluyoruz.

Sosyal Medya İtibar Yönetimi

Markanız ile alakalı internetin her yerini düzenli olarak tarıyoruz. İşletmeniz ve markanız ile ilgili çıkan haberleri size raporluyor, olumlu haberlerin olumsuz haberlerin üzerinde görünmesini sağlıyoruz.

TEKLİF AL

Sosyal Medya İçerik Yönetimi

Markanıza doğru bir yol çizmek için dijital pazarlama çözümleri üretiyoruz. Bunun önemli bir bileşeni olan sosyal medyada markanızı en doğru biçimde konumlandırarak, yeni müşterilere ulaşmanızı, var olan müşterilerinizin gözünde itibarınızın artmasını sağlıyoruz. Tüm bunları yerine getirirken, markanıza uygun, yaratıcı fikirleri sizin için üretiyor, özenle markanıza uyguluyoruz.

TEKLİF AL

Monitoring

Her markanın sosyal medyada olumsuz durumlarla karşılaşması olasıdır. Önemli olan bu durumu anında tespit ederek doğru bir iletişim diliyle müdahale etmek ve problemi çözmektir. Online itibar yönetimi ile markaların negatif durumları pozitife çevirmesi mümkündür. Bu süreç müşteri güveni ve potansiyel müşterilerin kazanımında önemli bir adımdır.

Sosyal medyada, haber sitelerinde, bloglarda, forumlarda markanızla alakalı bulunan tüm yorumları anlık olarak takip ediyoruz. Gerekli durumlarda müdahale ederek, olumlu, olumsuz ve nötr etiketleriyle sosyal medya itibar analizi gerçekleştiriyoruz ve bu raporu sizinle paylaşıyoruz.

TEKLİF AL

Raporlama

Etkili bir sosyal medya yönetiminin olmazsa olmazlarından biri analiz ve raporlamadır. Biz, sizin için güncel verileri takip ederek bir sonraki adım için doğru stratejiler geliştiriyoruz.

Sosyal medya hesaplarında gerçekleştirilen bütün işlemleri (içerik yönetimi, reklam, kampanya,  monitoring) belirli aralıklarla inceliyoruz. Eksikleri ve sektördeki yerinizi belirleyerek, çözüm yolu gösteren raporlar hazırlıyoruz. Markanız için oluşturduğumuz raporlar sayesinde markanızın sosyal medyadaki performans sonucunu detaylı olarak inceleyebiliyor, daha sonra yapacağınız aksiyonlara daha sağlıklı yön verebiliyorsunuz.

TEKLİF AL

Sosyal Medya Reklamları

Tüm sosyal medya mecralarınızı aktif bir sosyal medya pazarlama aracına dönüştürmek için markanıza uygun reklamlar yaratıyoruz ve bu reklamların yayınlanmasından en yüksek verimi almanızı sağlıyoruz.

  • Facebook Reklamları
  • Instagram Reklamları
  • Twitter Reklamları
  • Youtube Reklamları
  • Gmail Reklamları

Sosyal Medya Yönetiminizi Bize Teslim Edin

Click 10 yılı aşkın tecrübesi ve bilgi birikimiyle markanızın sosyal medya mecralarında bilinirliğini en üst seviyeye çıkarmak için çalışır. Uzman ekibi sosyal medya ihtiyaçlarınızı eksiksiz biçimde analiz edip karşılar.